hlavicka

Aktuality

Napište Nám email


 
opiště znaky z obrázku

Děkujeme za podporu:


Vítáme Vás na našich webových stránkách
O nás

O nás

Zdravá anglická mateřská škola vznikla v roce 2012 s cílem vytvořit vzdělávací program, který uspokojí touhu rodičů po poskytnutí kvalitního a uceleného jazykového vzdělání, po podnětném a kreativním prostředí díky aplikaci prvků osvědčených metod Marie Montessori, italské lékařky, která děti vedla k samostatnosti, sebevědomí a radosti z učení. Tyto metody se již po století uplatňují ve školkách i školách po celém světě. Součástí naší pestré vzdělávací nabídky jsou i zájmové kroužky různého zaměření.

Pro vaše děti se snažíme vytvářet respektující, přátelské a zdravé rodinné prostředí. V naší školce dbáme na správné složení jídelníčku, proto si vyrábíme svačinky a v případě potravinových alergií, nebo zdravotních omezení máme možnost nabídnout i zdravější alternativu oběda.

Aktuality:

Nepojmenovaný dokument

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


 

Proč přihlásit dítě do naší školky

Snažíme se dětem předávat anglický jazyk přirozenou formou, od jednoduchých pokynů, které se každý den opakují u pravidelných každodenních činností. Výuku básniček, písniček a říkadel provádíme zábavnou a hravou formou a děti časem porozumí všem pokynům učitele v anglickém jazyce. Při výuce vycházíme ze zahraničních moderních publikací, které průběžně doplňujeme a obměňujeme podle našich potřeb.

 • Během naší práce s dětmi používáme v každé třídě sonický zvlhčovač vzduchu, který zároveň aromatizuje a který rozkládá aromatické oleje na mikročástice s vysoce terapeutickými účinky. Aromadifuzér nám pomůže prostor pročistit, osvěžit a po aplikaci pečlivě zvolených účelových aroma směsí i přírodní cestou účinně likvidovat viry a bakterie.
 • Naše školka je jedinečná svým zaměřena na denní intenzivní výuku angličtiny a zároveň uplatňuje prvky pedagogiky Marie Montessori
 • Jsme nejlevnější anglická mateřská škola uplatňující prvky alternativní Montessori pedagogiky v Olomouci.
 • Naše školka je založena na individuálním přístupu k dítěti.
 • Nabízíme několik zájmových kroužků různého zaměření (hooping-cvičení a tanec s obručí, jóga, cvičení na gymballech,taneční kroužek, flétna, logopedie, výtvarný kroužek, lyžařský kurz, motoráček, aj.)

Čím je naše školka zdravá?

 • Každodenním cvičením (jóga, dechová cvičení s relaxací, zábavné pohybové hry, cvičení na hudbu, cvičení na nářadí, apod)
 • Máme k dispozici prostornou zahradu, kde se děti mohou volně pohybovat.
 • Školka se nachází v prostředí chráněném před městským smogem a hlukem
 • Zdravou stravou – více v sekci „Strava.“
 • Uplatňováním alternativní Montessori pedagogiky - děti nejsou nijak stresovány.
 • Prostory školky byly navrženy dle učení feng shui, což zajišťuje harmonické uspořádání prostoru a působení na jednotlivce.
 • Pro zajištění tepelného komfortu je po celé ploše herny umístěno podlahové topení, neboť na koberci děti tráví většinu času.admin
Zdravá anglická mateřská škola s.r.o.
adresa:
Olomouc - Nedvězí, Rybniční, 779 00
e-mail:
zdrava.anglicka@gmail.com
telefon:
737 075 490